Ставки на хокей

Ставки на хокей

Попри популярність цього виду спорту в Європі та Північній Америці, у сфері ставок на спорт хокей не є найбільш потрібним. Він поступається не лише футболу та тенісу, але навіть баскетболу.

І якщо у випадку з європейськими змаганнями це пояснюється малою кількістю трансляцій, то в Америці ставки на хокей просто не витримують конкуренції з іншими лігами — з бейсболу, американського футболу та баскетболу. Все це призводить до того, що в більшості букмекерських контор світу ліміти на онлайн ставки на хокей невисокі, а маржа дуже значна.

В Україні популярність КХЛ призвела до того, що деякі букмекери серйозно прокачують хокейні лінії та прагнуть знижувати коефіцієнти майже до «футбольного» рівня.

Переваги

Велика кількість камбеків. У хокеї традиційно багато сенсацій, а також несподіваних камбеків, коли одна з команд в одному з періодів перевертає перебіг гри на свою користь. Саме за цю особливість багато хто недолюблює онлайн ставки на хокей. Проте професійні гравці такою непередбачуваністю користуються. Адже за вмілого підходу вона дає можливість вигравати на вигідних коефіцієнтах.

Висока частота матчів. Хокейні команди проводять матчі раз на два-три дні, що дозволяє любителям онлайн ставок на хокей бути в курсі поточної форми суперників та відстежувати їхній психологічний стан та склади. Крім того, висока частота ігор дозволяє якісно збирати та аналізувати статистику, що також відноситься до переваг хокею.

Недоліки

Невелика кількість трансляцій. Хокейні ліги (за винятком НХЛ) практично завжди транслюються лише на локальному рівні, тому спостерігати за ходом гри в режимі онлайн важко. На щастя, хороший Інтернет легко розв’язувати проблему, але навіть він не компенсує відставання трансляції від реального часу. Цей фактор робить гру на ставках на хокей у лайві скрутною.

Невисокі ліміти ставок та велика маржа. Не найвищий рейтинг хокею у букмекерів визначає те, що верхні ліміти ставок не вражають. Виняток – зустрічі НХЛ. Але й там максимум буде помітно менше, ніж, наприклад, у НБА. Крім того, хокейна лінія може обкладатися солідною маржею.

Види ставок

Основні результати

У хокеї, як і в багатьох спортивних дисциплінах, три основні результати: П1 (перемога першої команди), П2 (перемога другої команди), а також Х (нічия). На них зазвичай накладається мінімальна маржа та пропонуються найвищі ліміти ставок на хокей Україна. Також є подвійний результат або подвійний шанс. Це ставка на те, що вибрана команда не програє у основний час. Подвійний результат означає відсутність нічиєї в основний час.

Фора

Що таке фора у ставках на хокей від професіоналів? Як і в інших видах спорту, це ставка з умовною перевагою однієї із команд. Наприклад, поставивши на фору -1.5, ви хочете, щоб ваша команда виграла з необхідною різницею щонайменше дві шайби. Поставивши на фору +1,5, ви прогнозуєте, що команда не програє з різницею більше однієї шайби. Логічно, що мінусові фори зазвичай пропонують на фаворитів, а плюсові на аутсайдерів, щоб компенсувати їхнє відставання.

Важливо! Якщо числовий показник фори представлений у вигляді дробу (половинчаста фора), повернення за ставкою виключено. Ставки на хокей Україна або зіграють, або програють.

Пари з форою можуть бути не тільки дробовими, але і цілими, тому потрібно розуміти, що таке фора +1 або -1 в хокеї. Відмінність від дробової фори проста: при цілій форі ставки на хокей від професіоналів можуть бути розраховані не тільки виграшем або програшем, але і поверненням.

Якщо ви обрали фору -1 першої команди і матч закінчився з рахунком 4:3, ставка якраз потрапила у значення фори. З її врахуванням вийшла нічия, у такому разі сума парі просто повертається букмекером. Деякі букмекерські контори, що приймають ставки на хокей Україна дозволяють докупити ще півшайби до фори з 40-відсотковою втратою коефіцієнта: це допомагає гравцеві перестрахуватися.

Також серед парі на хокей є варіант “фора 0”. Ця ставка також робиться на певну команду і буде повернена конторою у разі нічиєї.

Тотал

Тотал — сумарна кількість шайб, закинутих у матчі чи періоді. Гравцеві пропонується зробити ставки на хокей з певним значенням (у більшості випадків не ціле), а він повинен вгадати, чи закинуть команди на двох більше зазначеної кількості шайб чи ні. Часто один поєдинок пропонує кілька загальних тоталів. Як і у випадку з форою, ряд БК дозволяє докуповувати на тотал півшайби.

Тотал у ставках: докладно

Інші ставки на хокей від професіоналів. Ринки у хокеї бувають дуже цікавими. В одних конторах хокейна лінія може обмежитися чотирма переліченими пропозиціями, а в інших — включати десятки різних позицій. Наприклад: ставки на команду, яка заб’є перший гол, експрес ставки на хокей, індивідуальні тотали на кожну з команд та всіх сильних гравців, тотал у серії булітів, час першого голу, кількість вилучень у матчі, хто виграє більше вкидань та багато інших подій.

Зробити безпрограшні ставки на хокей можна у будь-якій легальній букмекерській конторі України. Найбільший вибір ринків дають ПаріМатч та Фавбет: на офіційних сайтах цих букмекерів завжди є ставки на НХЛ, КХЛ, численні європейські чемпіонати, не кажучи вже про чемпіонати світу, Олімпіаду та матчі, в яких бере участь збірна України.

Букмекерські контори для ставок на хокей

Також зазначимо, що згідно ставок на хокей відгукам в ПаріМатч бувають незвичайні довгострокові пропозиції, і цей букмекер серед лідерів Live-рейтингу.

Хороші лінії з досить високими коефіцієнтами пропонують букмекерські контори Vbet і BetWinner.

Залишається нагадати, що виключно прибуткових ставок на хокей стратегій не буває: невдачі рано чи пізно перериваються будь-які переможні серії. Сліпа віра у фаворитів у хокеї навряд чи принесе прибуток. Вибрати правильне парі допоможуть уважність, багато інформації про матч та відмінне знання правил. Безпрограшні ставки на хокей вимагають максимальної віддачі від беттора та вміння аналізувати матчі.

Як аналізувати хокейні матчі

Аналіз хокейного матчу багато в чому схожий на баскетбольний розбір, обов’язково проведіть його, перш ніж поставити не тільки експрес ставки на хокей, але і будь-які інші прогнози на розв‘язку матчу. Дані види спорту багато в чому рідняться в організаційному плані: можливі овертайми, 2-3 матчі на тиждень, важлива перевага свого майданчика. Усе це має враховуватися під час аналізу передматчевих розкладів.

Як і в ситуації з баскетболом, хокей має суттєвий недолік — мала кількість трансляцій. Особливо це стосується європейських чемпіонатів. Ігри провідних континентальних першостей найчастіше показують лише національні канали.

Поточна форма суперників

Попри те, що в хокей частіше грають трьома різними п’ятірками й, здавалося б, спади в цьому випадку малопомітні, не пропустіть цей елемент передматчевого аналізу з уваги. Особливу увагу приділіть останнім чотирьом-п’яти матчам і не забувайте, що домашні та виїзні ігри – це величезна різниця.

Перед тим, як визначати для себе ставки на хокей стратегії, аналізуйте результати поєдинків окремо, з урахуванням того, хто із суперників у звітному матчі грає вдома, а хто — в гостях.

Історія очних протистоянь

Беттори-новачки нехтують розбором попередніх протистоянь, концентруючись на інших показниках. А даремно. Даний пункт — один із ключових при розборі такого тактично складного виду спорту як хокей. Ігрові моделі команд можуть бути несумісні, і один із суперників почувається некомфортно. У результаті аутсайдер часом виявляється незручним для запеклого опонента.

Турнірне становище та мотивація

Ставки на хокей відгуки також показують, що мотивація є базовим та найбільш очевидним пунктом, який ви повинні взяти до уваги, роблячи прогноз на матч. Не варто переоцінювати клас команд, коли йдеться про надмотивацію. Фінали вважаються непередбачуваними саме через особливий стимул.

Список травмованих та дискваліфікованих

До середини сезону навіть досвідчені спортсмени втомлюються та зазнають травм. Це треба враховувати: є ймовірність, що травми негативно позначаться на результативності матчу. Щоб бути впевненим у прогнозі на переможця, слід вивчити склади сторін, щоб в останній момент не хапатись за голову, намагаючись перекрити свою ставку.

Кожен прогнозист має власний підхід до передматчевої аналітики. Дізнатися, які ставки на хокей рекомендують експерти та гандикапери можна в актуальних безкоштовних прогнозах, які публікуються під час усіх великих турнірів.

Стратегії хокейних ставок

Пропонуємо вашій увазі основні стратегії хокейних ставок.

Наздоганяння виграшу аутсайдера в плей-офф

Суть стратегії полягає в тому, щоб вибрати серію плей-офф, почекати закінчення першої гри і поставити на успіх команди, що програла, у другому матчі серії. Якщо парі програє, то в третій зустрічі треба подвоїти його суму і зробити таку ж ставку в третій сутичці.

Основа цієї стратегії — те, що рахунок 4:0 у серіях плей-офф у матчах КХЛ та НХЛ зустрічається рідко. Оскільки ставка відбувається після першого програшу, можна очікувати, що кеф у другій грі буде вищим, так само як і потенційний виграш.

РозіграшСухі серії (4:0) в КХЛСухі серії (4:0) в НХЛ
2018/20194 із 154 із 15
2017/20184 із 152 із 15
2016/20175 із 152 із 15

Якщо серія закінчиться «всуху», то стратегію слід продовжити на наступній стадії плей-офф.

Як підібрати пару суперників

Команди-переможці дивізіонів у першому раунді плей-офф отримують найслабших суперників. Такі пари краще використовувати для цієї стратегії. Підбирайте серію, в яких команди зайняли близькі місця у дивізіонах та мають приблизно рівні шанси на прохід.

Інші стратегії

Крім вище перелічених існують ще й інші ставки стратегії:

 1. Експрес ставки на хокей;
 2. Ставки на аутсайдера.
 3. Live-ставки на «тотал більше» у третьому періоді. Підбирайте матчі за двома пунктами: один із суперників випереджає у рахунку на один гол, кеф від 2.
 4. Live-ставки на ТБ(1.5) у другому періоді);
 5. Ставки на нульову нічию. Основа стратегії – високі кефи на нічию.

Роблячи ставки на аутсайдерів підбирайте матчі виходячи з декількох пунктів:

 • андердог грає вдома,
 • у фаворита друга гра за два дні,
 • у фаворита не зіграють два-три хокеїсти першої ланки,
 • аутсайдер має хорошу статистику домашніх зустрічей (наприклад, більше ніж 50% перемог),
 • аутсайдер мав понад два дні відпочинку.

Роблячи Live ставки звертайте увагу на:

 • Підбирайте матчі за кількома параметрами: у стартовому періоді було менш як два голи, але багато кидків у площину (наприклад, від 20);
 • за статистикою, команди багато закидають у другому періоді;
 • ТБ (1.5) зіграв у попередніх іграх суперників.

Пам‘ятайте: безпрограшні стратегії ставок на хокей – це міф. Жодна зі стратегій не гарантує виграш на дистанції. Головна перевага ставок зі стратегії – дисципліна.