Ставки на бокс

Ставки на бокс

Видовищьність цього виду спорту важко переоцінити, як і те, скільки робиться ставок на бокс на сьогодні по всьому світу. Недарма деякі боксери вважаються найбагатшими людьми у світі — їхні гонорари обчислюються мільйонами доларів, і не в останню чергу через шквал парі.

Які боксерські ставки існують

Ставки на бокс Україна характеризуються своїм різноманіттям та великим вибором. Серед найпопулярніших варіантів:

 1. Парі на кінцевий результат;
 2. Прогнози на тотали раундів;
 3. Ставки на те, як закінчиться бій;
 4. Інші варіанти ставок.

Ставки на кінець

У боксі, як і в будь-якому змаганні, є переможець і той, хто програв. Прогнози на бокс та кінцевий результат — це основний вид ставок. Часто в букмекерських лініях є тільки він (перемога одного або другого боксера). Однак трапляються випадки фіксації нічийних наслідків (рідко).

У букмекерських лініях варто звернути увагу чи є у наявності пропозиція поставити ставки на бокс на нічийний результат. Якщо його немає, то краще переглянути правила букмекерської контори — як вона розрахує ставку в боксі, якщо станеться нічия.

Ставки на тотали раундів

У професійному боксі зазвичай проводять 12 раундів. Ставки на бокс на сьогодні на тотали раундів — це парі на те, скільки раундів триватиме бій. Якщо маємо сильні нокаутери, то раундів може бути мало.

Метод закінчення бою

Протистояння боксерів має кілька способів завершення: перемога через нокаут, перемога через технічний нокаут (неможливість одного із спортсменів продовжувати), через дискваліфікацію, через відмову одного із противників продовжити поєдинок за очками або технічним рішенням суддів. У цій категорії ставок на бокс також краще вивчити правила букмекерської контори — як вона оцінюватиме те чи інше завершення бою.

Інші варіанти

Інші прогнозування на боксерські поєдинки виникають, коли мова йде про великі та серйозні бої за титули. В такому разі поставити ставки на бокс можна на результативність кожного із раундів окремо, або ж на те, що у певному раунді поєдинок закінчиться.

Як необхідно робити боксерські бети

Технологія того, як правильно робити ставки на бокс на перший погляд може бути простою: є фаворит, є андердог, і в букмекерських лініях все очевидно. Однак не поспішайте радіти: букмекери не пропонували б ставки на цей вид спорту, якби він був таким передбачуваним.

Коефіцієнти на андердоги у ставках на бокс Україна часто бувають завищеними

Букмекерські контори часто штучно занижують коефіцієнти на лідера, відповідно, підвищуючи котирування на андердога. У сучасному боксі майже не залишилося непереможених бійців (їх одиниці), і статус лідера — це більше ім’я, напрацьоване упродовж років професійної кар’єри, а не справжня букмекерська оцінка.

Сенсації в боксі зовсім не рідкість, інакше букмекери взагалі не робили би прогнози на бокс. Гравцю треба правильно оцінити можливості обох боксерів і в жодному разі не «вестися» на занижені коефіцієнти на фаворита.

Боксерські бої – це шоу. А кому потрібні шоу, де завжди перемагає фаворит? Нікому. Тому дуже уважно ставтеся до ставок на очевидних переможців. Іноді самі боксери, послухавши винятково позитивні ставки на бокс відгуки, невірно налаштовуються на бій і несподівано програють. У такому разі можна сподіватися на реванш, у тому числі за програною ставкою.

Помилка в оцінці форми боксера може коштувати дорого

Помилка в оцінці поточної форми бійця у цьому виді спорту фактично позбавляє гравця шансів на виграш за ставкою. Якщо у боксера якась стара незалікована травма, або був підібраний невірний спаринг-партнер для тренувань, або тренер обрав неправильну тактику, то прогноз на бокс буде програно. На жаль, у світі спортивних парі на бокс помилок, як і на рингу, не пробачають.

Тут варто бути уважним: замість серйозної оцінки ЗМІ можуть штучно підігрівати інтерес до поєдинку, і треба вміти розрізнити думку професіонала та поради зацікавленої людини стосовно того, як правильно робити ставки на бокс.

Перш ніж зробити ставку, варто вивчити всі доступні джерела інформації про боксера, суперника, статус бою, місце проведення бою (рідна публіка багато що вирішує), поточний стан обох бійців. Сучасні реалії дозволяють гравцеві бути в курсі практично всієї підготовки боксерів (зараз популярно викладати частину тренувань боксерів на відеохостингах на кшталт YouTube).

Факторів, які впливають на те, як правильно поставити ставки на бокс дуже багато. Якщо не врахувати хоча б один, то можна помилитись у своєму варіанті.

Найкращі стратегії ставок на бокс: ключові секрети гри

Стратегія укладання успішної та результативної ставки на бокс разюче відрізняється від систем укладання парі на той же баскетбол або хокей: бої проходять рідко (професійні боксери б’ються 2-3 рази на рік) і в боксі практично немає нічийних наслідків.

Бокс довгі роки утримує звання найпопулярнішого виду єдиноборств у світі, і незважаючи на зростаючі рейтинги ММА (багато в чому завдяки промоції UFC), боксерські поєдинки привертають більше уваги публіки.

Чи бувають безпрограшні стратегії?

Відразу обмовимося: виграшних стратегій, які б стовідсотково гарантували перемогу вашої ставки на бокс немає. Інакше, очевидно, ними користувалися б усі гравці. Насправді, жодна з можливих стратегій не призведе до постійного прибутку. Проте грамотно підібрана стратегія допоможе у правильному аналізі статистичних даних, а також помітно скоротить кількість необдуманих та свідомо програшних ставок. Крім того, ставки на бокс на сьогодні — це чудова розминка для мозку.

Однак не забувайте, що ставки — це лише розвага, а не спосіб заробітку. Стратегії покликані навчити гравця підходити до гри обдумано, проте безпрограшних стратегій немає.

Найкращі стратегії ставок на бокс.

У розмові про стратегії ставки на бокс Україна прийнято розраховувати їхню успішність у ROI, яка визначається на дистанції в сотню подій: більшість досвідчених гравців багаторазово укладають парі, керуючись своїм досвідом. І лише після багатьох ставок оцінюють ефективність підходу математично.

Однак специфіка боксу така, що великі рейтингові бої, статистичних даних про які є достатньо для будь-яких висновків, проходять рідко. У найкращому разі на місяць можна нарахувати 20 подібних поєдинків. Тому перевірити будь-яку систему на тривалій дистанції виявляється складно.

Стратегії ставок на бокс без наздоганяння

Відповідно до ставок на бокс відгуків така система прогнозів на бокс має на увазі підбір ставок на хороші коефіцієнти (вище 2) з мінімальним ризиком програти. Роблячи ставку, необхідно уважно підійти до вивчення статистичних даних, поточної форми спортсменів та ще низки важливих факторів.

Ставка проти фаворита

Стратегія полягає у грі проти явних фаворитів. Досвідчені гравці рекомендують використовувати подібну стратегію для подій, де коефіцієнт на аутсайдера трохи понад три: у такому разі букмекерські контори хоч і віддають перевагу найсильнішим боксерам, проте не виключають перемоги аутсайдерів.

Бокс — гранично емоційний вид спорту. І тому фанати частенько ставлять на бійця, який представляє їхню країну. Це часто призводить до просідання коефіцієнта на фаворита та штучного збільшення котирувань на аутсайдера.

Чи варто гнатися за вищими коефіцієнтами? Хіба що з любові до сенсацій. Іноді трапляється так, що, роблячи ставку з максимальними коефіцієнтами на бійця, в якого зовсім не вірять букмекери та експерти, можна виграти парі, проте передбачити подібні апсети практично неможливо. Коли 2019 року Руїс здобув перемогу над Джошуа, кеф на це перед поєдинком був у районі 14.

На що звертати увагу, роблячи ставку проти лідера

При такому підході варто звертати увагу на кілька важливих факторів:

 1. Вік боксерів. Навіть легендарні боксери старіють — проте помітити це до виходу в ринг буває складно, зокрема, букмекерам. Яскравий приклад: нещодавня перемога Йорденіса Угаса (35 років) над Менні Пакьяо (42 роки). Кеф на перемогу Угаса перед боєм наближався до 3.6.
 2. Розміри ставок. Сума для укладання парі не повинна перевищувати 3-5% банку.
 3. Місце проведення бою. У разі тривалого перельоту фаворита шанси на успіх аутсайдера зростають: у справу втручаються акліматизація та джетлаг.
 4. Ставки на тотали.
 5. Ставки на час закінчення бою. Суть стратегії полягає у ставках на тривалість бою, тобто на те, в якому раунді відбудеться нокаут. Передбачити подібний результат на сто відсотків не можна, адже навіть найкращі нокаутери якось та й проходять усю дистанцію бою. Ключ до успіху тут – увага до статистики.

Розглянемо останню стратегію на прикладі одного з найяскравіших нокаутерів сучасності — Деонтея Уайлдера з огляду на його 12-раундові поєдинки починаючи з 2013 року. На цей момент він мав рекорд 28:0, завершивши всі бої достроково.

СуперникСередній коефРаундиСтавкаВиграш
О. Харрісон1.75110001750
М. Скотт1.75110001750
Д. Гавкрн1.75410001750
Б. Стіверн1.751210000
Е. Моліна1.75910001750
Ж. Дюапа1.751110000
А. Шпилька1.75910001750
К. Ареолла1.75810001750
Д. Вашингтон1.75510001750

Плюси та мінуси стратегії ставок на бокс

Стратегії парі при складанні яких бралися до уваги ставки на бокс відгуки виявили свої плюси:

 • Різні варіанти стратегії.
 • Достатньо високі коефіцієнти.
 • Поєдинки різних категорій.
 • Не вимагає багато часу – оскільки боксерські поєдинки проводяться досить рідко, вам не доведеться стежити за ситуацією у спорті постійно.

Однак є й очевидні мінуси: стратегії ставок на бокс — це довга гра, яка несе ризики для ставок на короткій дистанції. Один із головних ризиків – ймовірність тільта гравця.